آغاز طرحهای خدمات رفاهی کارکنان پتروشیمی بندرامام با کلنگ‌زنی پروژه رستوران مرکزی مجتمع؛انصاری نیک: شروع این طرح مدخلی هست برای طرحهای بزرگ نوسازی پتروشیمی بندرامام

آغاز طرحهای خدمات رفاهی کارکنان پتروشیمی بندرامام با کلنگ‌زنی پروژه رستوران مرکزی مجتمع؛

انصاری نیک: شروع این طرح مدخلی هست برای طرحهای بزرگ نوسازی پتروشیمی بندرامام

آئین کلنگ زنی احداث رستوران مرکزی شرکت پتروشیمی بندرامام با حضور مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره و دیگر مدیران و کارکنان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی بندرامام، در این آئین سپهدار انصاری نیک این پروژه را در راستای توسعه و نوسازی پتروشیمی بندرامام دانست و اظهار داشت: این پروژه با هدف افزایش رفاه و ارتقای رضایتمندی کارکنان تعریف شده و آغاز یک راه بزرگ برای نوسازی و توسعه‌ی پتروشیمی بندرامام خواهد بود.

مدیرعامل شرکت پتروشیمی بندرامام در ادامه خطاب به اعضای هیات مدیره گفت: «در ضلع شمالی مجتمع زمین هایی در حال آماده سازی است که پروژه‌های رفاهی و پشتیبانی را در خود جای خواهند داد و بنا داریم در نواحی جنوبی مجتمع پروژه‌های صنعتی و توسعه‌ی مجتمع را دنبال نماییم.

به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی بندرامام؛ پروژه احداث رستوران مرکزی پتروشیمی بندرامام در زمینی به مساحت ۲۸۰۰ مترمربع و زیربنای ۵۷۵۰ مترمربع در دو طبقه با ظرفیت بهره برداری ۱۵۰۰ نفر و پخت ۶۰۰۰ پرس در ضلع شمالی مجتمع به زمین زده شد.