شرکت پتروشیمی بندر امام

شرکت پتروشیمی بندرامام در سال ۱۳۵۲ از مشارکت شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران و شرکت میتسویی تحت نام

شرکت پتروشیمی ایران و ژاپن شکل گرفت. محصولات اصلی صنعت پتروشیمی با عنوان اتیلن ، پروپیلن ، بوتادین ،

بنزن ، تولوئن و زایلین ها در این مجتمع تولید می گردد و عمدتا” به محصولات میانی و فرآورده های نهائی همچون

پلی اتیلن سبک ، پلی اتیلن سنگین ، لاستیک مصنوعی ، پلی وینیل کلراید ، پارازایلین و MTBE تبدیل میگردند.

 

درباره ما...

پتروشیمی بندر امام، در راستای عمل به فرامین مقام معظم رهبری و اجرای راهبرد توسعه روابط دو سویه خود با شرکتهای دانش بنیان داخلی و با هدف حمایت از شرکتهای دانش بنیان و فناور کشور و نیز یافتن راه حل هایی مناسب برای حل مسائل پیش روی خود از طریق این شرکتهای گرانقدر، همایش“توسعه روابط با شرکتهای دانش بنیان و فناور کشور” را با رویکردی متفاوت برگزار می نماید.

راهبرد به کار گرفته شده برای اجرای همایش پیش رو “بازاریابی معکوس” می باشد، بدین گونه که پتروشیمی بندر امام نیازهای خود را در قالب “طرح مسئله” در زمینه های مکانیک، ماشینری، برق، کنترل، ابزار دقیق و آنالایزر، بهبود فرآیندها، کاتالیست و مواد شیمیایی، توسعه زنجیره ارزش، چسب ها و پوششها و HSE برای شرکتهای دانش بنیان و فناوری که از طریق سامانه ی الکترونیکی bipc.ir ثبت نام می نمایند، ارسال می نماید.

سپس به منظور تشریح مسائل ارائه شده، نشست های تخصصی حضوری و مجازی برگزار می گردند و در ادامه، شرکتهای دانش بنیان و فناور به مدت دو هفته فرصت خواهند داشت تا پیشنهادات فنی خود را ارسال نمایند.

پس از آن، پیشنهادات فنی دریافتی توسط گروه های تخصصی ارزیابی شده و تفاهم نامه ها و یا قراردادهای مرتبط آماده خواهند شد و در همایش پیش رو به امضا خواهند رسید.

شرکت پتروشیمی بندرامام، حامی کسب و کارهای دانش بنیان در حوزه صنعت پتروشیمی

با ما در تماس باشید، در هر قدم در کنار شما هستیم.

۲۷۸۶ – ۰۶۱۵۲۲۵

Startup@BIPC.ir